11. 04. 2024Jarošíková Lada

S velkou radostí sdílíme novinku - postup našeho žáka Petra Vyskočila ze třídy 8.A do celostátního kola Dějepisné olympiády.
Petr vybojoval 1. místo ve školním, okresním, ale i krajském kole a se svými dějepisnými znalostmi se tak zařadil mezi nejlepší žáky celé ČR!

Gratulujeme a děkujeme za jeho neúnavnou a poctivou přípravu!

Dějepisná olympiáda patří mezi nelehké vědomostní soutěže a ve finále kombinuje závěrečný test s dovednostmi, např. aplikovat znalosti na historických památkách v terénu nebo prezentovat a obhájit svou vlastní badatelskou práci. Přejeme Petrovi, aby se mu nadále dařilo i v nejtěžší konkurenci.