12. 04. 2024Fiala Martin
Tradiční tvoření na Spořilově...

První dubnovou sobotu jsme na Spořilově přivítali jaro. Konaly se jarní dílny. Akce, jejíž součástí se stal den otevřených dveří, opět přilákala desítky rodin.

Počasí nám přálo, a proto se některé z deseti dílen mohly konat venku, jiné byly umístěné v krásně vyzdobených třídách nebo se děti mohly zúčastnit hledání pokladu na chodbě ve druhém patře.

Děti i rodiče si tak domů odnesly výrobky s jarní tématikou nebo ručně vyrobené mýdlo z chráněné dílny Mýdlárna Venuše, která si pro nás připravila workshop.

V jídelně se již tradičně podávaly voňavé koláčky s kávou, ale i vynikající domácí klobásy.

Rádi bychom poděkovali za vaši účast, ale také všem učitelům, kteří se přípravě dílen a jejich organizaci podíleli. V neposlední řadě patří velký dík dobrovolníkům z řad žáků, kterých i letos bylo velké množství.

Radost dětí a spokojenost všech návštěvníků je pro nás tou největší odměnou!

Načerpat tvořivou atmosféru můžete z naší fotogalerie.